KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16045094
nr 1604 5094
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad a tergo, numrerad 229/300. Bildmått: 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 38x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:02:02
5/3 00:14:27
250 kr
7/3 21:57:21